Başvurular Sona Ermiştir

Bir sonraki tarihe kadar ArchCLUB başvuruları kapanmıştır.

ArchCLUB SPONSORLARI

Destek Sponsoru

Kitap Sponsoru

Dergi Sponsoru

Dergi Sponsoru

Dergi Sponsoru

GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Toplam Başvuru: 3261

21 MAYIS CUMA SAAT: 21.00

ArchCLUB, 21 Mayıs 2021, Cuma günü gerçekleşecek buluşmasında Derer Derer Design & Construction kurucusu iç mimar Batu Derer, BFTA Mimarlık kurucusu mimar Fuat Taşkıranoğlu, NVA Architecture kurucusu mimar Noyan Umur Vural, Deren Uysal Architecture kurucusu Deren Uysal’ı konuk etti.

The Circle Koordinatörü Nurullah Kaya’nın moderatörlüğünde gerçekleşecek buluşmada konuşmacılar tasarım pratiklerinin gelişim süreçleri ve bu süreci şekillendiren deneyimlerini katılımcılardan gelecek sorular eşliğinde yanıtladılar.

11 MAYIS SALI SAAT: 21.00

ArchCLUB, 11 Mayıs 2021, Salı günü gerçekleşecek buluşmasında Ankara’da başlayan tasarım serüvenlerini Türkiye’nin ve dünyanın farklı bölgelerindeki kavramsal ve pratik üretimleriyle zenginleştiren tasarımcılar; BT Mimarlık Kurucusu Berna Tanverdi, Motto Mimarlık Kurucu Ortakları Heves Beşeli ve Onur Özkoç, Renda Helin Design & Interiors Kurucusu Renda Helin Çilalioğlu Çizer’i konuk ediyor.

The Circle Koordinatörü Nurullah Kaya’nın moderatörlüğünde gerçekleşecek buluşmada konuşmacılar tasarım pratiklerinin gelişim süreçleri ve bu süreci şekillendiren deneyimlerini katılımcılardan gelecek sorular eşliğinde yanıtlayacaklar.

9 MAYIS CUMA SAAT: 21.00

ArchCLUB Mimar Buluşmaları kapsamında Mimar Nurgül Yardım, özgün mimari üretimleriyle ve farklı şehirlerde kurdukları pratikleriyle öne çıkan ödüllü mimarlar Yeşim Hatırlı (Hatırlı Mimarlık), Alper Derinboğaz (Salon Architects), Hakan Evkaya (2×1 Architects) ve Deniz Dokgöz’ü (İkiartıbir Mimarlık) ağırlıyor. Her gün değişen dünyada “nasıl iyi bir mimar/insan olunur”, “mimarlık yolculuğundaki motivasyonlar, heyecanlar ve arayışlar nedir” sorularına konuşmacıların kendi deneyimleri üzerinden yanıtlar aradıkları, eş zamanlı olarak genç mimar ve mimar adaylarının sorularıyla zenginleşecek olan samimi bir sohbet oldu.

30 NİSAN CUMA SAAT: 21.00

Tasarım pratiği açısından önemli bir gelenek olan yarışma kültürü, özellikle genç mimarların ve tasarımcıların sektörde tanınmaları ve yapı endüstrisinde disiplinlerarası çalışma fırsatları sunuyor. ArchCLUB buluşmalarının bu bölümünde Nippon Paint’in düzenlediği AYDA ödül programının jürileri arasında yer alan Yazgan Design Kurucu Ortağı Begüm Yazgan, GVDS Kurucusu Görkem Volkan ve 2X1 Mimarlık Kurucu Ortağı Kutlu Bal, The Circle Koordinatörü Nurullah Kaya’nın moderatörlüğünde gençlerle yarışma kültürünü konuşuyor.

16 NİSAN CUMA SAAT: 21.00

ArchCLUB’ın 16 Nisan’da gerçekleştirdiği buluşmasında peyzajdan mobilya tasarımına farklı ölçeklerde üretim yapan tasarımcılar ve öğrencileri disiplinlerarası bir söyleşide bir araya getirdi. The Circle Koordinatörü Nurullah Kaya’nın moderatörlüğünde gerçekleşen buluşmanın konukları İzmir merkezli XL Mimarlık&Mühendislik Kurucusu Arda Işık, ABT Tasarım Kurucusu Ayşenur Bölükbaşı, EDDA Kurucusu Eda Tahmaz ve Elips Tasarım ve FEZA markasının Kurucusu Feza Ökten Koca oldu.

9 NİSAN CUMA SAAT: 21.00

ArchCLUB Buluşmalarında, akademi ve meslek pratiği ekseninde mimarlığı ve mimarlık eğitimini tartışıyor. The Circle Koordinatörü Mimar / İletişimci Nurullah Kaya’nın moderatörlüğünde gerçekleşecek buluşmada M+D Mimarlık Kurucu Ortağı Dürrin Süer, Yazgan Design Architecture Kurucu Ortağı Kerem Yazgan ve TOBB ETÜ Mimarlık Bölüm Başkanı Dr. Murat Sönmez eğitim sürecinden itibaren mimarlık yolculuklarındaki deneyimlerini ve akademik çalışmalar ile beslenen üretimlerini genç mimarlardan gelecek sorular eşliğinde paylaşacak.

19 Mart Cuma Etkinliği

İletişim