ArchClub Mimar Buluşmaları

Kayıt

Tamamlandı

Tarih
29 Mart 2022 – Salı
Saat
20:00
Mecra
Online

HEMEL Boya ve Kimya Sanayi A.Ş.’nin uzmanlık alanı kurulduğu 1966 yılından bugüne ahşabın çürümeye karşı korunması, ahşap boya ve cilalarıdır. Hem dış hem de iç mekan için geliştirdiği ürünleriyle 56. kuruluş yılını kutlayan HEMEL, ahşap sektöründe kullanılan yenilikçi ve son teknoloji ürünleriyle ahşap korumada pazar lideri konumundadır. Teknik danışmanlıkla satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürürken, bir diğer taraftanda ülkemizde birçok önemli projenin teknik danışmanlığını yaparak ahşap sektörüne artı değer katmaktadır.

“HEMEL AKADEMİ”, HEMEL’in ahşabın sürdürülebilirliğine katkıda bulunmak için bir sosyal sorumluluk projesi olarak oluşturduğu eğitim birimi olarak kuruldu. “HEMEL AKADEMİ” olarak amacımız yenilenebilir doğal bir kaynak olan ahşabın doğru şekilde kullanılması ve korunması ilgili HEMEL’in 56 yıllık bilgi birikimini tüm ahşap dostlarıyla paylaşmaktır.

HEMEL AKADEMİ ülkemizin ahşap koruma, ahşap boya ve cilalarını kapsayan; tüm ahşap dostlarının İLK ve TEK buluşma noktası konumundadır.

“HEMEL AKADEMİ” olarak düzenlediğimiz eğitim ve seminer programlarıyla ahşap kullanımı ve korunması ile ilgili sorulara ve sorunlara cevap bulurken, “kaynağı yenilenebilir ve doğal bir yapı malzemesi olan ahşabı teknoloji ile daha verimli kullanma; gelecek nesillere hem ormanlar hem de yaşanabilir kentler bırakma” misyonumuzu gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Tüm seminer ve eğitimlerimizi talep ve beklentiler doğrultusunda ihtiyaca özgü tasarlayarak hazırlıyor, aynı zamanda her ay düzenli olarak programladığımız webinarlarımızla ahşap ile ilgili farklı bakış açıları sunmaya çalışıyoruz.

ArchNetwork TR’nin organizasyonu ve işbirliği ile 29 Mart 2022 Salı saat 20.00’de gerçekleşecek ilk seminerimizin başlığı “Yapılarda Ahşabın Doğru Kullanılması ve Seçimi”. Orman Endüstri Yüksek Mühendisi ve HEMEL Akademi Danışmanı Demet Sürücü’nün ahşabın yapıda kullanımına dair olmazsa olmazları konuşacağı sunumda; ahşabın günümüz mimarisindeki kullanımını ve kültür mirasımızdaki yerini örneklerle paylaşacak. Ahşabın yükselişi ve dünyadaki ahşap pazarına dair veriler de sunacak.

Diğer Etkinliklerimiz

Hiçbir sonuç bulunamadı.
Menü